Extra ingelaste ALV 29 september a.s

Uitnodiging aan onze leden: Welkom op donderdag 29 september 20.30 uur Hoeve Weltevreden te Heeswijk-Dinther

EXTRA LEDENVERGADERING

Uitnodiging aan onze leden:

Welkom op donderdag 29 september 20.30 uur Hoeve Weltevreden te Heeswijk-Dinther

Op donderdag 29 september a.s. vindt er een extra Ledenvergadering plaats, waarin wij graag onze beoogd vooorzitter aan u willen voorstellen: Katja Brooijmans. Zij staat te popelen om aan de slag te gaan. Op de ledenvergadering zal zij het beleid voor de komende jaren presenteren en daarna willen wij graag met u het gesprek hierover aangaan.

Mocht u onverhoopt niet aanwezig kunnen zijn, kunt uw stem ook kenbaar maken via email. Ook eventuele bezwaren kunt u desgewenst aangeven.

Zo kunnen we ons ook sterk maken voor úw belangen.

Graag tot donderdag 29 september om 20.30 bij de Hoeve Weltevreden, Rukven 3 te Heeswijk-Dinther. De ALV zal niet langer dan een uur duren. Daarna is er ruimte voor ontmoeting en verdere kennismaking met de nieuwe voorzitter.